Fotot nga paparazzi/ Deputeti demokrat “jashtë” kornizave të zyrtarit, nuk heq dorë nga kapuçi dhe …

Mar 12, 2023 | 14:10
SHPËRNDAJE

Shpesh kemi parë deputetët teksa thyejnë veshjen formale. Në Parlament jemi ndeshur edhe me tipa më sportivë, që preferojnë ta largojnë pak veten nga klasikja.

Bujar Leskaj2

E ata personazhe që nuk bëjnë kompromis, natyrisht që të tillë janë edhe në të përditshmen. Flasim për deputetin e Partisë Demokratike, Bujar Leskaj që duhet thënë është ndër politikanët që zgjedh thuajse gjithnjë sportiven.

Vetëm pak javë më parë, paparaci ynë e ka fotografuar deputetin me kapuç, teksa linte seancën plenare.

Bujar Leskaj1

Ajo që na ra në sy është “look”-u i Leskajt, që duhet thënë shumë shpesh e kemi parë brenda kornizave të zyrtarit të lartë.

I veshur me një xhup sportive, deputeti i Partisë Demokratike kishte preferuar që të vendoste edhe një kapuç. E njëjta është pamja edhe në të përditshmen e tij, ku Leskaj ka qenë pjesë e Komisioneve parlamentare.

Bujar Leskaj

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura