FOTOT/ Me bikini e atlete dhe në superformë, rishfaqja e Elvana Gjatës

| 21:00
SHPËRNDAJE
 

Ka befasuar me nje set fotosh kengetarja Elvana Gjata. Ajo ka ndare pasditen e sotme nje geleri fotosh ne llogarine e saj e Instagram, duke korrur komente pafund.

Ne fakt, te merituara, pasi shfaqja e saj eshte bombastike.

Me bikini qe i tregojne format shume te mira trupore, kapele ne koke dhe atlele te bardha, ajo pozon ne nje set qe ka dashur ta ndaje me ndjekesit e saj. e082196a-7c78-4307-aa4a-4522eeabec6c elvana elvana1 elvana2 elvana4 elvana5 elvana6FOTO

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.