FOTOT/ Ja si “ka shtruar” dëbora në Veri, ARRSH: Temperaturat në rritje, në këto segmente…

| 12:59
SHPËRNDAJE
 

Prej disa ditësh, me uljen e temperaturave dëbora zbardhi zonat malore në Shqipëri. Sot situata sipas ARRSH është normale dhe rrugët aksesohen pa probleme.

Në një postim në Facebook, ARRSH njofton:

Dëborë në Veri ❄

📍Në segmentet Mjedë-Pukë-Fushë Arrëz-Kukës është bërë trajtimi me kripë 🚜 në vende të veçanta.
👉Në të gjitha akset rrugore nuk ka probleme me qarkullimin 🛣
Temperaturat janë në rritje.
Situata monitorohet dhe kontrollohet vazhdimisht 👀 grupet e punës së mirëmbajtjes janë në terren dhe në gatishmëri 👨‍🔧

78768294_882864185441525_7756172704159367168_o 76756855_882864245441519_7876919606537879552_o 78999382_882864192108191_6957140759392813056_o 78388127_882864265441517_3392510206578524160_o 78880324_882864162108194_8126234405006999552_o

Te lidhura



Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.