FOTOT/ Format bombastike, ish-i i Balotelit shkëlqen në rrjetet sociale

| 16:37
SHPËRNDAJE

Fani Neguesha u bë e njohur falë lidhjes së disa viteve më parë me Mario Balotelin. Por historia e dashurisë mes modeles dhe futbollistit italian nuk zgjati shumë.

Fanny-Neguesha-and-Mario-Balotelli

Megjithatë, bukuroshja duket se ka një dobësi për futbollistët pasi prej kohësh është në romancë me një tjetër lojtar.

fani

Bëhet fjalë për mesfushorin Mario Lemina, ish-mesfushor i Juventusit, aktualisht pjesë e Gallatasarajit. Modelja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, taksa rregullisht poston foto provokuese për fansa.

fani3 fani4 fani5

PANORAMASPORT.AL

 

Te lidhura



Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.