FOTO-VIDEO/ Dëmet nga tërmetet, shikoni si është shkatërruar banesa në Ndroq

SHPËRNDAJE

Tërmet të cilat kanë përfshirë vendin prej ditës së djeshme, kanë shkaktuar dëme më të shumta në Durrës, Tiranë dhe Elbasan.

Në pamjet  më poshtë shihen sesi është shkatërruar një nga banesat, në fshatin Zhurje, në afërsi të Ndroqit.

545787 7874878 454878 04e83e91-1d07-48b7-82f4-bb7d25cb8768 c1a25f9e-754b-400b-9017-154d96813731 25f47a70-4c39-44ae-b8a2-9dc461711828

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.