FOTOLAJM/ Ylli i Realit vazhdon “flirtin” me Tajnën, shikoni çfarë i shkruan në “Instagram”

| 16:26
SHPËRNDAJE

Vazhdojnë flirtimet në distancë mes yllit të Real Madridit, Vinicius Jr dhe reperes shqiptare shqiptare Tayna.

Vinicius-Junior-dhe-Tayna

Futbollisti brazilian rreth 1 muaji më parë publikoi video duke dëgjuar këngën “Sicko” të shqiptares, ndërkohë gjatë ditës së sotme, Vinicius i shkoi në “Insagram”, Taynës, teksa i kërkoi asaj një koncert në Brazil.

Tayna555

“Dua një shou në Brazil”, janë fjalët e Vinicius, ndërsa Tayna iu përgjigj: “Organizoje atëherë”.

00000

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.