FOTOLAJM/ “Hajde vëlla”, Ivan Rakitiç poston i lumtur me Rei Manajn në stërvitje

| 18:45
SHPËRNDAJE

Rei Manaj është duke realizuar ëndrrën e tij, teksa po stërvitet krahë lojtarëve më të mirë në botë, tek Barcelona.MANAJ

Sulmuesi shqiptar kaloi në merkaton e janarit nga Albasete te Barcelona B, ndërkohë që prej disa ditësh është duke u stërvitur me ekipin e parë.

Tashmë Manaj shpreson që të marrë debutimin me ekipin e parë, pasi më parë u thirr në ndeshjen me Getafen, por qëndroi në stolin e rezervave. 22-vjeçari ka një marrëdhënie shumë të mirë me lojtarët e tjetër të Barcelonës, teksa kjo duket edhe në stërvitje ku shihet gjithmonë duke qeshur.

Së fundmi ka qenë mesfushori Ivan Rakitiç, i cili ka postuar një foto me Manajn në “Twitter”, të cilën e shoqëron me shkrimin “Hajde vëlla”.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.