Fotoja që ngjall dyshime, Adelina Tahiri sërish shtatzanë? Me dorën te barku partneri biznesmen…

| 21:30
SHPËRNDAJE
 

Këngëtarja, Adelina Tahiri mund të jetë sërish shtatzënë. E themi këtë sepse përmes një fotoje të postuar në instastory duket barku i rrumbullakosur dhe partneri i saj, Serjozha Markov, që teksa e puth e ka prekur në bark.

ADELINA TAHIRI14

Edhe pse spekulimet kanë filluar, Adelina ende nuk ka dhënë ndonjë koment sa i përket kësaj çështje.

Adelina Tahiri është përfolur për martesën e saj me biznesmenin maqedon Serjozha Markov, me të cilin tashmë ka një fëmijë, Jon Markov.

 

Kujtojme se projekti i saj i fundit muzikor quhet “ Hile Hile”, me muzikë nga Irkenc Hyka dhe tekst të shkruar nga Petro Xhori.

adelina tahiri1

adelina tahiri adelina tahiri adelina tahiri adelina-tahiri-1-1-1

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.