FOTO/ Provokon Rihanna, ekspozon pemën e Krishtlindjeve, por jo vetëm

| 17:41
SHPËRNDAJE

Krishtlindjet në dhomën e Rihanna-s. Këngëtarja nga Barbados tregoi pemën e saj të krishtlindjeve, më shumë se tre metra të gjatë dhe të dekoruar dukshëm me shumë kujdes.

Në Instagram, ndërsa tregonte pemën, Rihanna nuk la pa provokuar ndjekësit e saj, ndërsa u paraqite me një dekolte mjaft të hapur, që i ekspozonte më së miri gjoksin.

140008567-e3627715-f793-4cd4-9caa-e43964bc87fe

Ylli seksi i hiti “Diamond” u shfaq më joshëse se kurrë, ndërsa kërcente e lumtur pranë pemës së saj.

140008501-73f01cfc-e4fa-495f-9ce5-9286b7bde683 140008634-7015f274-15ad-4e02-b804-3a89c88905d8 140008699-447f1263-1ecd-4ffe-a745-c7c2c5cd18a5 140008923-cfeec2f1-fc0b-45ef-a6c8-0e4289b322fa

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.