FOTO/ Nga rënia mbi tortë tek daljet me fustanin me etiketë vënë, disa situata të sikletshme ku janë përfshirë të famshmit

| 11:54
SHPËRNDAJE
 

Secili nga ne ka qenë në një situatë që do të preferonim të mos u tregojmë të tjerëve.

Por është shumë më e lehtë për ne, si njerëz të thjeshtë, ta harrojmë atë sepse jemi vetëm ne dhe disa dëshmitarë që dimë për ato momente të vështira.

Ndërsa personat e famshëm, të cilët njihen nga e gjithë bota, mund ta kenë më të vështirë ta bëjnë. Prandaj, gjëja kryesore është të ruani ndjenjën tuaj të humorit dhe t’i kujtoni vetes se gjithçka do të kalojë.

Ja disa nga këto situata të sikletshme ku kaluan disa personazhe:

Meryl Streep humbi këpucën e saj

15221414-48568160-857462f8f639adb5f6a23a0b6310bf8b065cedc3-728-1-1580727326-728-aa35697fa5-1581582215

Samuel L. Jackson e ngatërronin me kolegun e tij Laurence Fishburne

15221416-12555e78ab74108e6511dbf6ff4397c0f17e8-1580720855-728-bb6671893c-1581582215

Katy Perry nuk ishte në gjendje të lëvizte në skenë pasi ra në një tortë kremoze

GUADALAJARA, MEXICO - OCTOBER 16:  Singer Katy Perry performs during the 7th Annual "Los Premios MTV Latin America 2008" Awards held at the Auditorio Telmex on October 16, 2008 in Guadalajara, Mexico.  (Photo by Jason Merritt/FilmMagic)

 

Meghan Markle harroi të hiqte etiketën nga fustani i saj i ri

15221418-48587260-a66e90730ccee431260d627b16461ac3df1ee3cb-728-1-1580728111-728-0137fce193-1581582215

Daniel Radcliffe u ngatërrua si një djalë i pastrehë

NEW YORK, NY - NOVEMBER 07: Daniel Radcliffe is seen in Soho on November 7, 2016 in New York City. (Photo by Alo Ceballos/GC Images)
NEW YORK, NY – NOVEMBER 07: Daniel Radcliffe is seen in Soho on November 7, 2016 in New York City. (Photo by Alo Ceballos/GC Images)

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.