FOTO nga paparazi/ Gjoni dhe Haliti nuk mjaftohen me…

| 20:30
SHPËRNDAJE

“Protestat” e stomakut i kanë qetësuar edhe deputetët Ralf Gjoni dhe Valter Haliti.

valter-haliti

Deputetët, të cilët ishin ulur në bar për kafe, kanë getur një zgjidhje të shpejtë duke ngrënë nga një sandiuç, si me shpejtësi dhe madje pak me siklet.

Por si gjithmonë, paparazzi ynë ndodhet në kohën e duhur dhe në vendin e duhur për të dokumentuar momentet kur deputeti jeton si i zgjedhuri i tij, pa shumë lukse.

valter-haliti1 valter haliti2 valter haliti3 valter haliti ralf gjoni ralf gjoni1 ralf gjoni

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.