Foto nga paparazi/ Erion Isai mall për ministren, e përqafon para Parlamentit dhe …

| 15:26
SHPËRNDAJE
 

Ka fituar Kolonjën, por ka humbur Tiranën me gjithçka ajo ka. E megjithatë, duket se kjo sakrificë ia ka vlejtur për aktorin Erion Isai, i cili tani është kryetar bashkie i Kolonjës. 

Është qytetari i parë i një vendi dhe pa dyshim kjo është një eksperiencë, por edhe një sfidë, sidomos për një aktor humori dhe për një njeri, i cili ka shkruar vazhdimisht për spektakle dhe shfaqje në teatër.

Këto ditë është fotografuar nga paparazzi ynë para godinës së Parlamentit. Aty ka takuar ministren e Kulturës, Elva Margariti, të cilën e ka përqafuar gjatë dhe kanë biseduar.

Me siguri, me ministren atë e ka lidhur puna kur ishte drejtor i Teatrit të Kukullave dhe si i angazhuar në teatër. /Panoramaplus.al

      

 

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.