FOTO/ Nga palestra në natyrë, gazetarja italiane “tërbon” fansat me pozat e saj seksi

| 14:51
SHPËRNDAJE

Dileta Leota, gazetarja italiane e “Dazn”, konsiderohet si nje nga femrat më seksi të televizionit dhe të gazetarisë sportive.

dileta 1

E dhënë pas palestrës dhe futbollit, Dileta me postimet e saj në “Instagram”, “zgjon” fantazinë e fansave të saj, që për hir të së vërtetës nuk janë pak.

dileta

Së fundmi ajo ka zgjedhur të kalojë kohën e lirë në natyrë, duke postuar mes gjelbërimit.

dileta 4

dileta 2

2

dileta leota

dileta

/PANORAMASPORT.AL/

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.