FOTO-LAJM/ Tërmeti i fortë, Ushtria monton çadra në stadiumin e qytetit të Durrësit

| 15:10
SHPËRNDAJE

Stadiumi i Durrësit “Niko Dovana” ka hapur dyert për të pritur banorët që duan të strehohen pas tërmetit të fortë të një dite më parë.

Pas porosisë së kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm, Forcat e Ushtrisë kanë montuar çadra me kapacitet 30 persona secila.

ff3df046-e8d0-4d1d-bb06-163e0ebf8c5c 52e3a52f-0ff3-43e8-840a-eb96f277a397 8aa4b55b-5ff4-4d60-b9da-72ecdfb81dbb c8f9d6d4-aa50-460d-8924-23f43c3847ba 06a945a7-005b-4249-981e-efa0f627c7e9

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.