FOTO/ Ish-ministrja marton motrën, Presidenti Meta dhe Kryemadhi të ftuar në dasmë, ja çfarë kanë zgjedhur të veshin

SHPËRNDAJE

Presidenti Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi, i janë bashkuar gëzimit të familjes Gjosha.

Kreu i shtetit dhe kryetarja e LSI-së ishin të pranishëm në ceremoninë e dasmës së motrës së deputetes dhe ish-ministres së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Klajda Gjosha, në kalanë e Lëkursit.

WhatsApp Image 2018-09-01 at 22.48.04 (1)

Kreu i shtetit shfaqet me një kostum blu, këmishë të bardhë dhe këpucë të zeza, ndërsa Kryemadhi ka zgjedhur një kombinim dyngjyrësh për këtë ceremoni. Ndërkohe, motra e nuses, Klajda, duket e veshur me një fustan të kuq.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVIDEO/ “E gjetëm të braktisur kuturu”, Rama prezanton rrugën Lin-Pogradec: Së shpejti...
Artikulli tjetër"Gjermania është kundër ndryshimit të kufijve në Ballkan, kjo ide është marrëzi"

S'KA KOMENTE

Comments are closed.