Festë në shtëpinë e Erionit dhe Ajolës për 1-mujorin e Kajan (FOTO)

SHPËRNDAJE

Ka kaluar plot një muaj që kur kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa, u bërë prindër për herë të parë.

erion ajola

Ajola solli në jetë një djalë, e cila së bashku me Erionin vendosën ta quanin Kajan.

Nëpërmjet postimeve të ndryshme që ata bëjnë në profilet e tyre në rrjetet sociale, ndodh që të bëjnë dedikime të ëmbla e të veçanta për vogëlushin, gjithnjë duke u kujdesur që të mos zbulojnë portretin e tij.

Ajola

Një ditë më parë, Ajola publikoi në “Instagram” një foto ku shfaqej vetëm 4 ditë para se të vinte në jetë fëmija i saj i parë dhe menjëherë pas lindjes, i ka habitur të gjithë me format perfekte.

kajan

Dje Kajan ka mbushur plot një muaj jetë dhe në shtëpinë e Erionit dhe Ajolës sigurisht që kjo datë është festuar. Çifti i ka bërë të voglit një tortë shumë të këndshme me krem të bardhë, e zbukuruar me engjëj prej sheqeri, ku shkruhej “1 muaj me Kajan”.

kajan1

ajolaa ajola ajola erjon ajolaa

Panorama Plus

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.