Femrat e çmendura pas Sergios, këngëtari: Më kanë ofruar para për një natë

| 12:05
SHPËRNDAJE

Sergio, një nga djemtë më simpatik të showbizit shqiptar, ka qenë pjesë e emisionin “Glamour Zone”.  Ai ka folur gjatë për karrierën dhe jetën e tij personale. Ndër të tjera, ai ka theksuar se ka shumë fanse.

Sergio tregoi për herë të parë edhe një çmenduri që ka bërë një prej fansave të tij disa kohë më parë. Vajza në fjalë, i ofroi Sergios para për të kaluar një natë, por ai tha se nuk e pranoi.

Ester: Ke patur ndonjë rast që ndonjëra mund të të ketë pasur dhe fiksim, por ti vetëm për hir të asaj partneres që ke patur, respektit dhe dashurisë ndaj asaj ke zgjedhur që të mos tradhëtosh?

Sergio: Ka pasur raste që kam qendruar besnik patjetër. Ka qenë një rast shumë i çuditshëm që më është ofruar dhe pagesë, gjithsesi unë e refuzova se duhet të qëndroja besnik./oranews

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.