Eugent Bushpepa këndon në finale, vjen mbështetja nga Ambasada Amerikane: I urojmë fat

SHPËRNDAJE

Këngëtari shqiptar Eugent Bushpepa do të ngjitet në skenën e Eurovizion, për të kënduar këngën “Mall” e cila është pëlqyer shumë nga fansat në të gjithë Evropën.

Ambasada Amerikane në Tiranë i ka kushtuar rëndësi një tjetër çështje të rëndësishme, siç është konkurrimi i këngëtarit Eugent Bushpepa sot në finalen e Eurovizionit.

Përmes një statusi në ‘Facebook’ ambasada i uron fat këngëtarin, ndërsa thekson se të gjithë do të bëjnë tifo për të.

I urojmë fat këngëtarit️ Eugent Bushpepa në finale e sotme të Eurovisionit! Ne mezi e presim interpretimin e tij fantastik dhe po bëjmë tifo për të!

 

ambasada amerikane bushpepa

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDëmtime dhe mungesa, Pakult kërkon kthesën e Kukësit
Artikulli tjetërDani Alvesh humbet Botërorin, ja kush pritet ta zëvendësojë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.