Ervin Zyfi: 30-vjetori më gjeti në SHBA, si arrita të bëj realitet ëndrrën për karrierë botërore

SHPËRNDAJE

Njihet si modeli shtatlartë i “Big Brother”, i cili prej muajsh ka lënë Shqipërinë për një karrierë kinematografike dhe modelingu në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ervin Zyfi sapo festoi 30-vjetorin në tokën e ëndërruar dhe thotë se ndihet shumë i lumtur që është në vendin e duhur, në momentin e duhur dhe me projektet e duhura. Për jetën e re dhe planet për famë ndërkombëtare Ervini rrëfehet në këtë intervistë të parë për “Panorama Plus”.

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/ervin-zyfi-30-vjetori-me-gjeti-ne-shba-si-arrita-te-bej-realitet-endrren-per-karriere-boterore/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakApeli i Daniel Xhafajt: Flamurtari të ruajë grupin
Artikulli tjetërKëngëtarja shqiptare mundohet të shkruajë anglisht, por gabon

S'KA KOMENTE

Comments are closed.