Emrat, ja struktura e re e grupit parlamentar të LSI-së

| 13:10
SHPËRNDAJE

Lëvizja Socialiste për Integrim mblodhi sot kryesinë e partise, nga ku u dol me disa vendime të rëndësishme.

Në një konferencë për mediat, zv/kryetari Luan Rama njoftoi se janë zgjedhur 2 nënkryetarët e grupit parlamentar të LSI-së, sekretarja dhe zëdhënësja.

Petrit-Vasili-17.12.2016

Drejtuesit e grupit të LSI

Kryetar – Petrit  Vasili

Nënkryetar – Klajda Gjosha dhe Përparim Spahiu

Sekretare – Nora Malaj

Zëdhënës- Floida Kërpaçi

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.