E trishtë, gjendet në koshin e plehrave një foshnje e porsalindur (foto)

SHPËRNDAJE

Një foshnje e porsalindur e seksit femër eshte gjetur nga punonjësit e pastrimit në nje kosh plehrash në lagjen Esenyurt të Stambollit të mërkurën në mëngjes.

Ata thanë se po dëgjonin nje ze qe qante dhe menjëherë lajmëruan policinë.

Një njësi policore dhe një ekip mjekësor nxituan menjëherë në vendngjarje.

Vajza e vogël u dorëzua tek nje ekip mjekesh pediater te zones. Hetimet kane nisur./Hyrriet/

5ae9ab2f67b0a81eac97dff2 5ae9ab2f67b0a81eac97dff4 resized_db148-ba6ba6b1resized_00bb32a9f24ccmansetc resized_77194-bb9eb25328466532

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.