E tmerrshme/ Dasma kthehet në mort, vëllai vret vëllanë në dasmën e motrës (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Dasma shnderrohet ne mort. Vellai i vogel vret me arme vellane e madh, teksa ky i fundit ishte ngritur ne valle, ne dasmen e motres. Mediat turke bejne me dije se Hasan Koyun po kërcente në dasmën e së motrës në Nidge të Turqisë, kur vëllai i tij i vogël mori armen dhe nisi te qellonte.

dasma

Ne kete video, duket gjithcka ndodhi ne dasmen qe u kthye ne tragjedi. Ramazan Koyun nderkohe qe  nuk e kishte ngritur ende lart tyten e armes ka qelluar ne koke vellane, duke e lene te vdekur. Me pas, autori perfundoi ne pranga dhe bashke me te u sekuestrua edhe arma e krimit.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.