E PABESUESHME/ Ishte zgjedhur si titullar, Gjimshiti “dorëzohet” pak minuta para ndeshjes

| 21:28
SHPËRNDAJE

Berat Gjimshiti nuk ka mundur të nisë takimin e rëndësishëm kundër Valencias për fazën e 1/16-ve të Ligës së Kampioneve.

gjimshiti

Mediat italiane shkruajnë se mbrojtësi shqiptar, i cili sot mbushi 27-vjeçar është dëmtuar gjatë nxehmjes në “San Siro”. Ai ishte projektuar si titullar për sfidën kundër Valencias, por trajneri Gasperini vendosi të aktivizonte në vend të tij Matia Kaldarën.

Në vijim do të mësohet dhe gjendja shëndetësore e Gjimshitit. Fatkeqësisht, ai u dëmtua në momentin më të mirë të tij.

PANORAMASPORT.AL

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.