E lidhi me litar dhe e goditi me çekan në kokë, nusja tenton të vrasë dajën e këngëtares, reagon Adelina Tahiri (foto)

| 9:43
SHPËRNDAJE

-640-0-5e17a01be8066

Dramë në familjen e dajës së këngëtares Adelina Tahiri. Kjo e fundit ka publikuar një foto të tij nga spitali ku lë mesazhin “Dajo jemi me ty!”.

adelina shtepi

Ndërsa bashkangjitur fotos ka postuar edhe lajmin.

Avdulla Mehmetaj i cili është pronari i televizionit Era në Maqedoni, shfaqet i shtrirë në spital, pasi është plagosur në kokë me çekan nga bashkëshortja e tij.

Sipas medias që ka publikuar lajmin, të cilën e ka shpërndarë edhe vetë këngëtarja. arsyeja lidhet me pasurinë dhe kontratën martesore.

976668D3-DD1A-4417-9CB4-B7CCA1A13FE3 (1) 3FEA0AFF-B039-493B-83A3-C2494365B3BE-225x300

Ngjarja sipas mediave:

“Me datë 03/01/2020 pas një mbrëmje të qetë shtrihen që të flejnë viktima Abdulla Mehmetaj ish pronari i TV ERA me gruan e tij Arlinda Mehmetaj.

Në orën 02:40 viktimës ia nxjerr gjumin jastëku në fytyrë, veç kësaj ai ishte lidhur gjate natës me litar ne këmbë dhe duar. Teksa ai ishte duke zbritur në katin përdhesë, gruaja Arlinda Mehmetaj ishte fshehur në një pjesë të errët duke e goditur me çekan në kokë disa herë duke i shkaktuar të çara në kokë”. raporton news33.tv

6F8E92FD-8DC0-474C-85E2-5EC949681860-225x300 976668D3-DD1A-4417-9CB4-B7CCA1A13FE3

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.