E kritikuan pse pozoi nudo, revoltohet modelja shqiptare: Boll e seksualizuat trupin

SHPËRNDAJE

Modelja Niki Delijorgji i surprizoi të gjithë pak ditë më parë teksa në profilin e saj në “Instagram” postoi disa foto ku shfaqej nudo. Ajo ka bërë një set fotografik tepër të veçantë, ku shfaqej “topless” dhe e lyer me baltë.

niki3

Por pikërisht këto fotografi kanë bërë që ndjekësit e saj të shumtë të reagojnë, ku disa e kritikuan për faktin që ka pozuar nudo.

Këtyre komenteve, 21-vjeçarja ka vendosur që t’u kthejë përgjigje nëpërmjet një postimi në “Instatory”.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/e-kritikuan-pse-pozoi-nudo-revoltohet-modelja-shqiptare-boll-e-seksualizuat-trupin/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.