“E bukura Shqipëri…”, Adelina Ismajli lutet dhe uron ditën e flamurit

| 17:36
SHPËRNDAJE

Këto festa të nëntorit e gjetën Shqipërinë të plagosur dhe të copëtuar nga tërmeti i fuqishëm 6.4 ballë që goditi vendin.

Ditën e flamurit e ka kujtuar dhe uruar këngëtarja e njohur Adelina Ismajli. Ajo përmes një fotoje në ‘Instagram’ ku shkruhet ‘të lutemi për Shqipërinë’, ka uruar këtë ditë:

View this post on Instagram

E bukura Shqipëri. Ditën e flamurit ta pafsha çdo ditë më të lumtur sesa sot. Për ty, deri në përjetësi. #ditaeflamurit

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on 

<script>

“E bukura Shqipëri. Ditën e flamurit ta pafsha çdo ditë më të lumtur sesa sot. Për ty, deri në përjetësi.”

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.