E bujshme, Interi dhe PSG në “luftë” për shqiptarin e Levantes

SHPËRNDAJE

Tek Interi vazhdojnë të punojnë për sezonin e ri, dhe në sytë e ekipit të skautëve të zikaltërve, është edhe maqedonasi me origjinë shqiptare, që aktivizohet tek Levante, Enis Bardhi.

bardhi

Siç shkruan media ESPN, Bardhi, që po bën një sezon të shkëlqyer me Levanten, pëlqehet edhe nga ekipi i PSG. Për 23-vjeccarin ekipet duket se janë ende në vëzhgim, por e rëndësishme është se e kanë në radarët e tyre. Bardhi, përveç shumë golave spektakolarë këtë sezon, shkëlqeu javën e kaluar me një dygolësh fantastik ndaj Barcelonës.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak28 ditë larg Botërorit, ja kush janë emrat e mëdhenj të “përjashtuar” nga Rusia
Artikulli tjetërIsh-ministri: Si kaloi në Rinas Agron Xhafaj? Rama mbron pa argumente ministrin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.