“Dokumentet e publikuara prova ulëritëse për kapjen e drejtësisë”- Petrit Vasili: Ku është SPAK? Apo pret ndonjë fshatar për…

| 20:11
SHPËRNDAJE

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili thotë se dokumentet e publikuara nga Presidenti për rrëmbimin e Gjykatës Kushtetuese janë dëshmi e rëndë e kapjes minstruoze sipas tij të shtetit.

petrit-vasili-730x450

Vasili ironizon edhe SPAK-un, duke nënvizuar se pret të arrestojnë ndonjë fshatar për mur pa leje.

Reagimi i plotë i Vasilit: 

Fakte monstruoze, qe ulërijnë për rrëmbimin e Gjykatës Kushtetuese nga rilindja!(Dokumente)

Dokumentet e publikuara nga presidenti janë nje deshmi shume e rende e kapjes monstruoze te shtetit si kurre ndonjehere ne keto tridhjete vite pluralizem.

Ku eshte prokuroria dhe policia???

Ku jane fshehur?

Ku eshte SPAK?

Apo po kerkon se ku do ta degdise dosjen.

Apo presin urdhrat e Edi Rames.

Apo po kerkojne ndonje fshatar ta arrestojne se ka bere ndonje mur pa leje dhe ta japin ne 20 televizione dhe 200 portale sikur zune armikun e shekullit.

Ndersa horrave ne parlament e ministri te drejtesise, qe e shnderruan shtetin ne mafie ju bejne fresk dhe u ferkojne kurrizin.

Ku eshte pra reforma ne drejtesi???

Turp.

Shihini provat ulëritëse (dokumente) te rrembimit te shtetit nga banditet e qeverise.

87116383_2293474834285669_3426614901198553088_n

87175392_2293474860952333_6922931615463112704_n 87055586_2293474890952330_2937000311765598208_o

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.