“Do ishe lidhur me një kriminel?”, Rike Roçi jep përgjigjen e papritur

| 15:00
SHPËRNDAJE

Ish-banorja seksi e ‘Big Brother’ arrin gjithnjë të tërheqë vëmendjen me linjat e saj super seksi. Fjala është për Rike Roçin. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale me foto dhe jo vetëm.

Në një pyetësor të realizuar nga Rike në ‘Instastory’, një nga pyetjet më pikante ishte nëse ajo do të lidhej me një kriminel vetëm për lekë.

Ajo i është përgjigjur me një jo të prerë duke i sygjeruar fansave që të mos i funsit të gjitha vajzat në një ‘thes’.

‘Shumë vajza të bukura po dëgjojmë se janë lidhur  për lekë, po ti?’, i ka shkruar një ndjekës dhe Rike i ka dhënë përgjigjen e prerë. ‘Mos i fut të gjitha në një thes. Unë nuk gjykoj asnjë. Por aman femra që lidhet për lekë, ajo nuk është një femër por kafshë. Ka edhe nga ata që nuk i intereson leku por duan me zemër. Varet…nuk janë të gjitha njësoj’, është përgjigjur Rike.
Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.