Disa nga momentet më pikante në televizion, ja moderatorët e njohur që u vunë në siklet nga të ftuarit (FOTO)

| 14:17
SHPËRNDAJE

Ka pasur shumë raste kur moderatoret shqiptare janë vënë në siklet gjatë emisionit për detaje të vogla, si një kopsë e zbërthyer papritur apo një rrëshkitje nga takat. Por momente më tërheqëse janë ato kur vetë i ftuari të vendos në siklet. Kjo ka ndodhur në disa intervista dhe “Xing.al” jua sjell më poshtë.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.