Dikur shoqe të ngushta, Samanta largon Ronela Hajatin nga jeta e saj pas intrigave që i bëri

SHPËRNDAJE

Samanta Karavella dhe kolegia e saj, Ronela Hajati disa vite më parë kanë qenë mike shumë të ngushta. Por tashmë miqësia e tyre nuk vazhdon më, dhe Samanta e ftuar në PopCulture zbulon arsyen…

Te plote e lexoni ne linkun e meposhtem: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/dikur-shoqe-te-ngushta-samanta-largon-ronela-hajatin-nga-jeta-e-saj-pas-intrigave-qw-iu-ben/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakAksidentohet duke shkarkuar xhama, humb jetën tragjikisht i riu në Tiranë
Artikulli tjetërÇudira shqiptare/ Shkuan për fazë përgatitore në Slloveni, Vllaznia dhe Flamurtari ikin pa paguar

S'KA KOMENTE

Comments are closed.