Deklarata për Tahirin/ Ish-ministri ‘sulmon’ Mogherinin: Ajo s’reagoi për vilën e Vlahutinit, ju prisni…

SHPËRNDAJE

Pas deklarates se zyrtares se larte te BE, Mogherini, pyetur sot gjate konferences se perbashket me ministrin tone te Jashtem, Bushatin, rreth çeshtjes “Tahiri” dhe lidhur me qendrimin e saj per rrezimin e kerkeses se prokurorise nga ana e shumices parlamentare, reagon ashper ish-ministri i Drejtesise, Ylli Manjani.

manjani-655x356

Me nje shenim ne rrjetin social Twitter, ai sulmon Mogherinin, e cila sipas tij, “ska reaguar ende për vilën që bleu vartësja e saj këtu, ju prisni të reagojë për imunitetin e Tahirit…”

Postimi i Manjanit 

Mogherini ska reaguar ende për vilën që bleu vartësja e saj këtu, ju prisni të reagojë për imunitetin e Tahirit… Respekt për Erisa Zykon, se na dha mundësinë të kuptojmë zonjën Mogherin, të cilës nuk i interesoi asnjëherë kanabizimi i Shqipërisë!

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDeklarata e fundit e Venturës "çmend" italianët, ja ç'thotë pas skualifikimit
Artikulli tjetër“Çmendet” këngëtarja e njohur, publikon pamjet “treshe” që po thyejn rrjetin

1 KOMENT

  1. Akoma vazhdon ti te akuzon BE per korrupsion, keshtu bente enver hoxha ne kohen e komunizmit, kapitalistet dhe revizionistet anglo amerikane, europa e plakur keshtu e ashtu, sipas tij njerezit ne kapitalizem shfrytezohen si kafshe, e ndare ne shtresa te pasur e te varfer,etj si keto injoranca e hipokrizi. Nqf vazhdon me kete mentalitet orjental komunist, te them te drejten kam patur pak respekt per ty se je perballur (ose te kane perdorur kundrejt ryshfetit) te pakten me fjale publikisht me njerezit e korrupsionit ne shqiperi pa dallim, por nuk te lejohet te flasesh per europianet ashtu sic ke filluar te flasesh ti. Apo i ke mbushur xhepat e te kane perlyer te korruptuarit pa e ditur se ke lene gjurme, e duhet nje kunderveprm baltosje per BE. Pse nuk jeni te sincerte me BE. I sincerte eshte vetem populli qe vuan,por jo ju qe keni qene ne pushtet e keni vjedhur, e tani ndiheni te shvleresuar e te rrezikuar. Po i shkaktoni popullit Shqiptar nje dem te madh. Ju qe nuk na keni futur ne BE tash 27 vjet duhet te ikni nga skena politike. Behu burre Manjan e thuaj europes TE DUA. Ose thuaj NUK TE DUA. Por jo me dy b..h.

Comments are closed.