Bushi nuk e grumbulloi, sulmuesi i Shpresave shënon gol 5 minuta pasi futet në fushë

SHPËRNDAJE

Në listën e Kombëtares U-21 për miqësoret e marsit nuk ishte prezent sulmuesi shkodran Rubin Hebaj.

15-470x548

Sulmuesi u transferua në verë nga Vllaznia për te ekipi slloven i Domzale.

Hebaj është bërë protagonist në kampionatin slloven duke shënuar gol në fitoren 6-1 të Domzales ndaj Aluminj.

hebaj domzhale

Shkodrani hyri në fushë në minutën e 76-të dhe pas vetëm 5 minutash shënoi golin e pestë të Domzales.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.