Bashkëshortja e futbollistit të njohur rrëmben të gjithë vëmendjen, 42-vjeçarja publikon foton

SHPËRNDAJE

Luis Figo, ish-lojtar i Barcelonës, Interit dhe Realit të Madridit, vazhdon të mbahet në formë, por vëmendjen duket se “ia vjedh” bukuria e bashkëshortes,Helen.

78

Modelja suedeze do mbushë 42 vjeç në tetor, megjithatë nga fotot e publikuara në profilin e saj “Instagram” duket se koha për të është ndalur: bikini seksi, trup perfekt. Të kalosh të 40-at e të mos i ndiesh…

helen-svedin-luis-figo-5

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.