Babai i vitit/ Lorik Cana shembull i baballarëve shqiptarë, poston foton me vajzën dhe i befason të gjithë

| 16:46
SHPËRNDAJE

Padyshim që Lorik Cana mund të quhet babai i vitit.

Vajza e ish-kapitenit të kombëtares erdhi në jetë në muajin janar dhe Cana është shumë i dhënë pas saj.

Ai publikoi një foto me Enkelejdën duke u dhënë një shembull të gjithë baballarëve.

Në imazhin e publikuar, ai mban vogëlushen në kraharor ndërsa në duart dy qese të mëdha nga pazari.

Madje, Loriku hoqi edhe komentet për të shmangur lavdërimet e fansave të tij.

Ish-kapiteni dhe bashkëshortja Monica kanë edhe një djalë së bashku të quajtur, Bojken.

 

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.