“Aty ku bashkohen Buna dhe Drini”/ Presidenti Meta publikon foton nga Shkodra. Ja mesazhi që përcjell

Jan 23, 2022 | 12:04
SHPËRNDAJE

ilir metaKëtë të dielë, Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka zgjedhur që ta kalojë në Shkodër.

Kreu i Shtetit ka publikuar një foto ku shfaqet në Shkodër, aty ku bashkohen dy lumenjtë Buna dhe Drini. Ndërsa uron për një të diel të bukur dhe të bashkuar me familjet.

“Nga ku bashkohen Buna dhe Drini, ju uroj një të diel të bukur dhe të bashkuar me familjen tuaj!”, shkruan Meta.

Kujtojmë që pak ditë më parë, Presidenti ishte në Korçë, ku mes flokëve të dëborës ai zgjodhi të recitojë edhe një poezi.

meta

© Panorama.al

Te lidhura