Atentati ndaj Preng Gjinit/ I plagosur edhe një adoleshent përveç turistit italian

| 21:03
SHPËRNDAJE

 

Përveç një shtetasi italian, edhe një adoleshent ka mbetur i plagosur nga atentati që organizua pasditen e sotme ndaj Preng Gjinit në zonën e “Vasil Shantos” në Tiranë.

preng gjoni shperthim

Bëhet fjalë për një 14 vjeçar, i cili ka mbërritur në Spitalin e Traumës për të marrë kurimin e nevojshëm.

Shpërthimi ka ndodhur në një zonë mjaft të populluar.

Nga lënda eksplozive e vendosur ndaj automjetit tip Benz ‘A Class’, mbeti i plagosur rëndë Preng Gjini nga Rrësheni.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.