Arta Bajrami ironizon Taynën: Freestyle? Ke mësuar vjershën përmendësh…

| 17:25
SHPËRNDAJE

Ajo është repere e njohur prej vitesh dhe karriera e saj muzikore është e gjatë. E kemi fjalën për Arta Bajramin. Ka pak që në ‘Youtube’ është lançuar ‘Freestyle’ nga Tayna.

Dhe medohet se pikërisht për këtë, përmes një postimi në ‘Instastory’, ajo ironizon një tjetër repere me emër, Taynën.

“Freestyle? me msu vjershën Freestyle, jooo”, shkruan Arta.

Ky postim vjen vetëm dy ditë pasi Tayna ka publikuar ‘Freestyle’ në Youtube.

Kujtojmë se edhe më parë ka patur ‘fërkime’ mes dy artisteve ku Arta Bajrami e akuzonte Taynën për kopjim. Por në një intervistë u shprehur se këto fjalë nuk janë thënë nga ajo por se i kishin bërë adminët e saj.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.