Albani tregon si bëheshin “selfie”-t në vitet ’90, ja si dukej këngëtari kur ishte adoleshent (FOTO)

| 15:40
SHPËRNDAJE

Alban Skënderaj u bë i njohur në vitin 2005, kur fitoi vendin e parë në “Top Fest” me një prej këngëve më romantike shqiptare të të gjitha kohërave, të titulluar “Vetëm ty”.

ALBAN

Me siguri ju kujtohet Albani në atë kohë, ku shfaqej me flokë të shpupurisur. Por sot, kantautori i dashur për publikun shqiptar, ka publikuar një foto ku duket akoma më i vogël.

alban

Në profilin e tij në “Instagram”, Albani ka postuar një imazh ku shfaqet me baluke voluminoze e në moshë fare fare të re, e ku duket ndryshe nga ai që njohim sot.

alban1

“Kështu dilnin selfiet në vitet ‘90”, shkruan Skënderaj në përshkrimin e fotos së shkrepur në plazh.

alban1 alban2 Alban albani

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.