Aktorja zbulon shkakun e frikshëm të vdekjes së 4 pornostareve brenda 1 muaji

SHPËRNDAJE

Industria e filma me pullë të kuqe është tronditur muajin e fundit pas humbjes së jetës të 4 aktoreve, Olivia Nova, August Ames, Yuri Luv, dhe Shyla Stylez. 73676-640-0-5a5a4c6784ac6

August Ames vrau veten në 8 dhjetor pasi u sulmua në rrjete sociale për shkak të një statusi “homofobik”, Yuri Luv u dyshua se vdiq nga mbidoza ndërsa Shyla Stylez vdiq në gjumë.

Por kush i vret këto vajza?! Kësaj pyetje i ka dhënë përgjigje aktorja dhe kolegia e tyre, e cila ka fajësuar rrjetet sociale dhe bullizimin ndaj këtyre vajzave.   73671-640-0-5a5a4b20cbc0d

“Në rrjete sociale informacionet shoqërohen me komente, që shpesh janë të pakëndshme për aktoret. Ky është një realitet dhe shpesh liria e një njeriu që të bëjë çfarë të dojë me jetën e vet seksuale mbetet thjesht formale”, është shprehur ajo.

73670-640-0-5a5a4b20cb8c973672-640-0-5a5a4b20cbe8273675-640-0-5a5a4b30d76c873674-640-0-5a5a4b20cce7e

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.