Aktorja e njohur zbulon vartësinë nga droga

| 11:55
SHPËRNDAJE

Ajo është një nga aktoret e njohura dhe të suksesshme me një karrierë të gjatë në ‘Hollywood’. Por së fundmi Jamie Lee Curtis i ka habitur të gjithë me deklaratën që ka bërë.

Ajo ka zbuluar vartësinë nga droga por ka pranuar gjithashtu se e gjithë familja e saj është e varur nga lëndët narkotike.

“Unë dhe babai im kemi konsumuar të dy bashkë drogë. Kam patur 6 vëllezër por tani kam 5. Njëri nga vëllezërit ndërroi jetë në moshën 21 vjeçare nga mbidoza”, ka thënë Curtis në një intervistë për “Variety’s Recovery Issue”.

Aktorja u shpreh gjithashtu se po lufton shumë për të hequr këtë vartësi dhe një ndihmë të madhë po i jep bashkëshorti i saj dhe dy fëmijët të cilët e kanë mbështetur për ta kaluar këtë ‘pengesë’.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.