Përplasen makinat në superstradë, 4 të plagosur. Si pasojë e aksidentit u bllokua edhe…(SHIKONI PAMJET)

| 20:04
SHPËRNDAJE
 

Katër persona raportohet se kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme (31 tetor) në superstradën Lezhë-Shkodër në afërsi të kryqëzimit të Raboshtes.

Paraprakisht raportohet se dy makina janë përplasur dhe për pasojë njëra ka dalë nga rruga, ndërsa të plagosur mbetën 4 persona.

Përplasja ka qenë shumë e fortë duke sjellë edhe dëmtime të mjeteve të tjera. Nga aksidenti është bllokuar edhe qarkullimi në superstradë.

Ende nuk dihen shkaqet e plotë të aksidentit, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.