VIDEO/ Zjarre, stuhi, përmbytje e breshër në madhësinë  e një topi golfi, Australia nuk gjen qetësi nga kapriçot e motit

| 16:57
SHPËRNDAJE

Australia duket se nuk po gjen paqe me kapriçot e motit.

Pas zjarreve masive që sollën shkatërrime të mëdha, duke marrë dhe jete njerëzisht, vendi është përfshirë tani nga stuhi të forta që kanë sjellë përmbytje, ndërsa ditën e djeshme një stuhi breshëri në madhësinë e një topi golfi, solli panik në njerëz.

BBWTjD5

Në Melburn njerëzit janë paralajmëruar që të kenë kujdes, pasi është parashikuar që vendi të goditet nga një stuhi edhe më e fortë.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.