VIDEO/ Momenti i sikletshëm për Kim Kardashian, Kanye West injoron puthjen e saj para fansave

| 19:34
SHPËRNDAJE

Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj, kaney West u kapën në një moment të sikletshëm, ndërsa ishin të pranishëm në lojën NBA All-Star.

Ndërsa kamera ishte drejtuar tek ata, Kim Kardashian iu drejtua bashkëshortit të saj për një puthje, por duket se u injorua plotësisht nga ky i fundit.

5e4d564b6ad9f31acc6ff292

Video u bë virale në twitter, ku shumë njerëz kanë kritikuar qëndrimin e sikletshëm të Kaney West.

Megjithatë, disa të tjerë mendojnë se West thjesht nuk ishte vëmendshëm ën atë moment dhe nuk e injoroi qëllimisht bashkëshorten. Gjithsesi Kim nuk hoqi dorë, por arriti t’i japë atij një puthje në faqe.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.