Trukohet ndeshja e dy ekipeve shqiptare, shuma të majme fitojnë edhe lojtarët

| 16:06
SHPËRNDAJE

Një skandal i madh është duke u përfolur së fundmi për sa i përket ndeshjes miqësore mes Dritës së Bogovinës dhe Trepça 89.trepqadritabogovine

Sipas “Gazeta Olle”, pikërisht kjo ndeshje prej ditësh ka qenë në bastoret më të mëdha në botë, përmes së cilës janë fituar shuma të majme.

Ndeshja përfundoi 4-2 për Dritën, ndërkohë që pjesa e parë kishte përfunduar me rezultatin 1-0 për Trepçën. Pikërisht ky sistem ishte më i kuotuari në baste dhe kapte shifrën 29.00. Dritatrepqa-768x418

Raporti i sipërpërmendur mëson se tifozë dhe lojtarë të Trepçës, përfituan shuma të majme parash. Derisa Drita publikoi rezultatin, Trepça nuk dha asnjë njoftim për ndeshjen që do ta luajnë ose dhe pas takimit.

bet

PANORAMASPORT.AL

 

 

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.