Stresi publikon videon intime ku përkëdhelet dhe puthet me Kejsin

SHPËRNDAJE

Reperi i njohur Stresi ka treguar gjithmonë se sa i dashuruar është me të dashurën e tij, Kejsi. Ai publikon foto të ndryshme me të në rrjetet sociale duke i bërë edhe dedikime, apo e tregon dashurinë që ka për të edhe në intervistat e ndryshme që jep.

stresi keisi

E tashmë Stresi nuk e ka aspak problem që të ndajë një video intime me Kejsin. Ditën e sotme reperi publikoi një video në “Instastory”, ku shfaqet pranë saj.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/stresi-publikon-videon-intime-ku-perkedhelet-dhe-puthet-me-kejsin/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.