U kap pa patentë, modelja ruse burgoset me 18 muaj sepse i ofroi seks policëve

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 9, 2018 | 21:22

U kap pa patentë, modelja ruse burgoset me 18 muaj sepse i ofroi seks policëve

Modelja ruse, Kira Majer, një yll i Instagramit, është dënuar me 18 muaj burg. Sipas raportimeve, bukuroshja seksi është ndaluar nga policia ruse, teksa ngiste Mercedesin e saj pa patentë.

Modelja ruse

Në atë pikë, Kira pati idenë që t’i propozonte seks treshe policëve, por pasi dy efektivët kanë refuzuar, ajo i ka sulmuar dhe goditur me duar, derisa është kryer edhe arresti i saj.

Modelja ruse burg Modelja2 655 Modelja55

www.minuta90.com