Lukaku tregon për raportet me Murinjon: Më dërgon video gazmore…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 3, 2018 | 19:34

Lukaku tregon për raportet me Murinjon: Më dërgon video gazmore…

Belgu Romelu Lukaku është bomberi që do të udhëheqë Mançester Junajtid në sezonin e ri futbollistik. Në një porononcim për mediat belge, ai tregon për raportet me trajnerin portugez, ku tregoi se shkëmbejnë video gazmore dhe i zë mesnata duke biseduar me njëri-tjetrin.

Lukaku Murinjo

“Murinjo është një trajner fantastik dhe ka raporte shumë të mira me lojtarët. Ne bëjmë shaka, më këshillon më dërgon video gazmorë, si dhe shumë gjëra të tjera. Shpeshherë na zë mesnata duke biseduar me njëri-tjetrin. Jemi me të vërtet si një familje”, tregoi Lukaku.

www.minuta90.com