FOTO/ Nuk kishte si mungonte, edhe Ivana shfaqet në Stamboll për finalen

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 10, 2023 | 20:03

FOTO/ Nuk kishte si mungonte, edhe Ivana shfaqet në Stamboll për finalen

Bukuroshja kroate, Ivana Knoll, është kthyer në një pjesëmarrëse të rregullt në aktivitetet sportive që kur ajo filloi të shfaqej në stadiumet e Katarit gjatë Botërorit 2022.

wewewwewe

Gara automobilizmi, tenis, NBA dhe shumë aktivitete të tjera sportive kanë parë bukuroshen kroate mes spektatorëve. Por padyshim për të futbolli mbetet numri një dhe kështu ajo nuk mund të mungonte as në finalen e Ligës së Kampioneve.

sdsddssdsdsdsd

Teksa kishte ndezur fansat me postimet e saj që dy ditë më parë në Stamboll, sot Ivana është shfaqur si gjithmonë me veshjet provokuese në stadium. Përveç fotove për rrjetet sociale, ajo sigurisht ka bërë të shumta edhe me tifozët e pranishëm në tribuna.

asdsadaasddsdasdadas

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"