Kush është deputetja e PS-së me zi në Kuvend, arsyeja do t’ju këpusë shpirtin

SHPËRNDAJE

Deputetja e Partisë Socialiste për Lushnjën Tatjana Piro, ka qenë ndër deputete e veshur me të zeza gjatë seancave plenare të mbajtura në Kuvend.

21751297_1972127529719932_6816801140864751806_n

Deputetja ka nja dhimbje të madhe shpirtërorë, dhe arsyeja pse mban veshur të zeza është prej humbjes së djalit dhe vëllait pak kohë më parë, në një aksident tragjik.

Një ngjarje tepër e rëndë për një grua, të humbasë në të njëjtën ditë dy persona të rëndësishëm, djalin dhe vëllain, por deputetja Piro ka arritur t’ia dalë mbanë të mposhtë dhimbjen.

Ndërsa fotografi Agim Rama ka postuar këtë foto të deputetes ku shkruan:

“Adelina Rista ME DEPUTETEN E LUSHNJES TATIANA PIRO , NJE NENE ME SHUME DHIMBJE NGA FATKEQESIT E JETES , URIME NE MANDATIN E PARE DHE NGUSHELLIME TE SINQERTA”.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakBerisha kritik me Bashën: Nuk e mbrojti dot marrëveshjen. Rama u tregua politikan
Artikulli tjetërThellohet krisja e Braçes me Ramën, ja çfarë bëri deputeti socialist

1 KOMENT

  1. Duan t'ja dine per dhimbje te tilla keta njerez ,keto vene karrigen ,partine para dhimbjes ,humbjes te njerzeve te tyre me te dashur ..

Comments are closed.